KUPSKE NOĆI 2017

KUPSKE NOĆI 2017

31.08-03.09. 2017. SISAK

PROGRAM

(sva događanja organiziraju se na Šetnici Slave Striegla osim ako nije drugačije navedeno)

 

Četvrtak, 31. Kolovoz 2017.

11:00 - SEMINAR „Profiliranje DMK proizvoda i destinacija kroz dizajn i upravljanje doživljajem za hibridne proizvode poslovnog, zdravstvenog, kulinarskog, aktivnog i kulturnog turizma“ (UNPAH-a, TZG Siska i Gradski muzej Sisak uz potporu Ministarstva turizma)

16:00 – 19:00 - vođeni obilazak broda Biokovo (svakih pola sata – grupa do 20 osoba)

17:30 – 19:00 - Brod umjetnosti – Stihovnica (suorganizator Ogranak Matice Hrvatske u Sisku) uz glazbenu pratnju Branimir Bogunović Pif – program se odvija na brodu Juran i Sofija

19:00 - Program Star film fest – Stari grad

 

Petak, 01. Rujna 2017.

10:30 - Star film fest: dječji program - Uzbuna na Zelenom vrhu - Kazalište 21

16:00 –19:30 - Kupska alka (suorganzator UDVDR HR klub Vrbina)

16:00 – 19:00 - vođeni obilazak broda Biokovo (svakih pola sata – grupa do 20 osoba)

20:00 - Dodjela medalja pobjednicima Kupske alke

20:30 - Koncert Groowy cakes – postav riječnom brodarstvu

20:00 - Star film fest: projekcija filma pod zvijezdama- Ne gledaj mi u pijat - Kazalište 21

21:30 - Star film fest: koncert filmske glazbe  Antonija Kihalić & Saša Tadić-  Kazalište 21

23:00 - Star film fest: koncert Radio Aktiv - Kazalište 21

 

Subota, 02. Rujna 2017.

11:00 – 19:00

Radionice Industrijske baštine

Animacijske igre za djecu – Put u Disney svijet (16:00-19:00)

Crtanje lica (16:00-19:00)

Ulični zabavljači

Radionice origamija – izrada zajedničke instalacije (suorganizator Origami Sisak)

Likovna kolonija – radionica slikanja (suorganizator Sulikum)

14:00 – 17:00 - Šikljada – veslački dvoboj kupskih čamaca – muška utrka (suorganizator Udruga lađara Sisak)

17:00 – 18:00 - Aero show (suorganizator Aero klub Sisak)

18:00 – 19:30 - Šikljadaveslački dvoboj kupskih čamaca – završnica (suorganizator Udruga lađara Sisak)

20:00 - Dodjela medalja pobjednicima Šikljade – brod Biokovo

20:30 - Koncert - Telefon Blues Band - Brod Biokovo

Vatromet

20:00 - Star film fest: svečanost zatvaranja festival pod zvijezdama - Kazališta 21

21:30 - Star film fest: koncert 4head -  Kazališta 21

23:00 - Star film festDJ Mario Kovač - Kazalište 21

 

Nedjelja, 03. Rujna 2017.

8:00-12:00 - Oldtimer Rally (Oldtimer club Sisak)

15:00-19:00 - Šikljada – veslački dvoboj kupskih čamaca – ženska utrka (suorganizator Udruga lađara Sisak)

16:00-19:00

Radionice Industrijske baštine

Radionice origamija – izrada zajedničke instalacije (suorganizator Origami Sisak)

Likovna kolonija – radionica slikanja (suorganizator Sulikum)

17:00-19:00 - Škola veslanja (suorganizator Kajak kanu klub Odra Sisak)

19:30 - Dodjela medalja pobjednicama Šikljade

20:00 - Koncert – Zdenka Kovačićek

Puštanje papirnih lanterni

 

Organiziatori zadržavaju pravo izmjene programa.

Organizatori i suorganizatori zahvaljuju na sudjelovanju i pomoći u provedbi programa: građanima grada Siska, volonterima, Crvenom križu Sisak, Ronilačkom klubu Sisak, Agenciji lokalne demokracije Sisak- Volonterski centar Sisak, Lučkoj upravi Sisak, Lučkoj kapetaniji Sisak, Vatrogasnoj postrojbi grada Siska, Agenciji za vodne putove Sisak, ŠRC Sisak, Dom KKV, Komunalac Sisak.

Sponzori: 

http://www.ina.hr/

http://www.euroherc.hr/

http://www.zaba.hr

httt://www.carlsberg.hr/

http://mcdonalds.hr/

http://www.mip.hr/